Kokį vaizdo registratorių rinktis?

Mūsų parduotuvėje galite rasti platų asortimentą įvairių vaizdo registratorių pagal poreikius ir turimą biudžetą.

Šiuo metu pigiausias vaizdo registratorius kainuoja tik 89Lt. Už itin mažą imagekainą gaunate daug naudingų  funkcijų, tokių kaip naktinis matymas (infrared diodai), judesio aptikimas (naudinga palikti videoregistratorių budėjimo režimu ir sutaupyti SD kortelės atminties), ciklinis įrašymas, platus matymo laukas ir kt.

Šį vaizdo registratorių patariame rinktis tik pradedantiems pažinti su šiuo automobilio aksesuaru arba nedaug važinėjantiems, kuriems svarbiausia turėti daiktą už optimalią kainą.

Jeigu planuojate vaizdo registratorių naudoti ne tik kaip pasyvią apsaugos priemonę, bet it dažnai peržiūrėti ir analizuoti nufilmuotus vaizdus, siūlome aukštesnės klasės videoregistratorių Autocapsule AW1. Šis prietaisas filmuoja aukščiausia FULL HD vaizdo raiška ir yra apsaugotas nuo fizinių ar cheminių pažeidimų, taip apsauga nuo perkaitimo.

imageKitas segmentas – vaizdo registratoriai su 2 kameromis. Jie filmuoja ne tik vaizdą priekyje, bet ir gale. Vaizdas įrašomas į vieną failą, kai kurie registratoriai gali atkurti kiekvieną vaizdą atskirai. Jei domina tokio tipo prietaisai, siulome vaizdo registratorius su dviem kamerom Napravljat. Tai itin populiarus modelis Rusijoje, kur filmavimas kelyje itin paplitęs reiškinys. Kai kurie modeliai veikia ir kaip atbulinio vaizdo kameros bandant parkuotis.

LIMAS

LIM.lt komanda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php