Parduotuvė LIM.lt plečia savo asortimentą

vulkanas

El. parduotuvė LIM.lt su dideliu džiaugsmu praneša, jog nestovi vietoje ir vis plečia savo prekių asortimentą.

Parduotuvė pradėjusi savo veiklą nuo MP3/MP4 grotuvų, dabar gali pasigirti kur kas įvairesniu prekių katalogu. LIM.lt suprasdama, jog mažu asortimentu patenkins tik nedidelę dalį klientų, siekia pateikti kuo įvairesnių prekių, kad savo ieškomų daiktų rastų ne tik melomanai, bet ir autofanai, sportininkai ar šiaip dovanų ieškantys žmonės.

 Be to, kad nuolat plečiame savo MP3/MP4 grotuvų asortimentą, mūsų parduotuvė taip pat pristato ir įrenginius skirtus automobiliams. Vienas populiariausių, tai mašininis įtampos keitiklis, kuris leis išvykus kur už miesto be problemų pajungti buitinius 220V prietaisus. Taip pat siūlome ir  visiškai naują automagnetolą su DVD, kuri nepadarys gėdos nė vienam automobiliui. Taip pat parduotuvė LIM.lt didžiuojasi galinti pristatyti nemažą mašininių MP3 grotuvų pasirinkimą, kurie irgi papuoš Jūsų automobilį, bei suteiks didelę muzikos pasirinkimo laisvę.

Aišku artėjant Pekino Olimpinėms varžyboms nenuskriausti liks ir krepšinio mėgėjai. LIM.lt pristato kol kas kuklią, tačiau laikui bėgant vis didėsiančią, krepšinio avalynės kolekciją. Dabartinė avalynė, kurią siūlo parduotuvė LIM.lt, tai už Atlanto labai populiari krepšinio batelių serija Nike Zoom BB. Praėjusiame sezone šiuos batus vilkėjo tokios NBA žvaigždės, kaip Steve Nash bei lietuvių numylėtinis Žydrūnas Ilgauskas.

Taigi, visi ieškantys dovanų, madingų grotuvų ar šiaip kokių gražių „žaisliukų” savo automobiliui už prieinamą kainą, būtinai užsukite į parduotuvę LIM.lt ir Jūs būtinai išsirinksite ką nors naudingo sau ir savo aplinkiniams. Juk pas mus pirkti – paprasta!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php