Kas yra miniSD kortelės?

minisdMiniSD kortelės – tai SD kortelių šeimos formato naujas narys. MiniSD kortelės yra flash tipo atmintinės, kuriose saugoma įvairių elektronikos įrenginių (kamerų, mp3 grotuvų, fotoaparatų ir kt.) informacija, tačiau dažniausiai šios kortelės naudojamos mobiliuosiuose telefonuose.

Viso miniSD kortelės parduodamos kartu su adapteriais, į ikuriuos įdėtos miniSD kortelės tampa nuskaitomos kaip SD kortelės. T.y. miniSD korteles galite naudoti kaip paprastas SD korteles visuose įrenginiuose.

MiniSD kortelės buvo pristatytos 2003 metais CEBIT parodoje SanDisk korporacijos, kuri šiuo metu yra didžiausia flash atmintinių gamintoja. Mini SD korteles gamina ne tik SanDisk kompanija, tačiau visos jos yra universaliai suderinamos.

SD Mini Kortelių Specifikacijos

Žemiau yra miniSD kortelių specifkacijos:

Plotis 20 mm
Ilgis 21.5 mm
Storis 1.4 mm
Svoris 1 g
Kontaktų skaičius 11

Reikia pabrėžti, kad miniSD kortelės neturi Rašymo Apsaugos jungiklio. Šios kortelės taip pat yra mažesnės už standartines SD korteles. Standartinių SD kortelių matmenys yra:
plotis: 24 mm, ilgis: 32 mm ir storis: 2.1mm

Mini SD kortelių Talpos

Šiuo metu dažniausiai parduodamos tokių talpų miniSD kortelės:512Mb, 1Gb, 2Gb, 4Gb.

Mini SD kortelių adapteris

Vienas didžiausių šių kortelių privalumų yra tai, kad šios kortelės yra suderinamos su dauguma įrenginių, naudojančių SD korteles. SD tipo atminties korteles naudoja milijonai įrenginių nuo skaitmeninių vaizdo kamerų, mp3 grotuvų iki delninių kompiuterių. Naudojant adapterį, miniSD kortelės gali būti dedamos į visus įrenginius su SD kortelės lizdu. Tokiu būdų miniSD kortelės gali būti naudojamos ne tik mobiliuosiuose telefonuose, bet ir perdedamos į vaizdo kameras ar kitą prietaisą.

mini-sd-kortele-ir-adapteris

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php