Apie Automobilinius Įtampos Keitiklius (12V ->220V)

Pateikiame keletą klausimų ir atsakymų apie automobilinius įtampos keitiklius.

K: Kas yra įtampos keitiklis?

A: Įtampos keitiklis, tai elektronikos prietaisas, kuris pakeičia/konvertuoja automobilio akumuliatoriaus 12V (voltų) žemos įtampos nuolatinę srovę į 220V (voltų) kintamą srovę. Toks įtampos pakeitimas leidžia automobilyje naudoti paprastus buities prietaisu, tokius kaip:

  • Nešiojamas kompiuteris;
  • Stalinis šviestuvas;
  • Skrudintuvas;
  • Mažos galios televizorius;
  • Visi įkraunami daiktai (telefonai, fotoaparatai ir t.t.);

K: Ar įtampos keitiklis turi būti jungiamas tiesiai prie akumuliatoriaus gnybtų?

A: Tai priklauso nuo keitiklio modelio ir galios. Jeigu planuojate naudoti ne didesnius kaip 150W (vatų) galios prietaisus, tai įtampos keitiklį galite jungti ir per cigarečių degiklio lizdą salone.

Jeigu planuojate prijungti galingesnius nei 150W prietaisus arba kelis konverterius iš karto, tai yra įtampos keitiklį reikia jungti tiesiai prie akumuliatoriaus gnybtų.

Q: Ar įtampos keitiklis iškraus mano akumuliatorių?

A: Naudojant automobilinį įtampos keitiklį visada patartina laikas nuo laiko įjungti mašinos variklį, norint kad akumuliatorius būtų iškraunamas ne taip smarkiai. Bet dažniausiai įtampos keitikliai gali būti naudojami 3-4 valandas, kol pilnai iškrauna akumuliatorių. Aišku, viskas dar priklauso nuo pačio akumuliatoriaus ir tai, kokios galios prietaisus esate prijungę.

Q: Ar galiu prijungti šaldytuvą prie įtampos keitiklio?

A: Stambios buitinės technikos jums gali ir nepavykti prijungti, nes šaldytuvai ir dideli televizoriai reikalauja daug didesnės pradinės galios, kad galėtų įsijungti nei jų nominali vartojama galia.

itampos keitiklis

itampos keitiklis

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php