Skaitmeninės TV Imtuvo Xoro HRT 7510 Sulietuvinimas

Džiugi žinia skaitmeninės televizijos imtuvo Xoro HRT 7510 Multimedia HD turėtojams ir dar tik ketinantiems įsigyti naują skaitmeninės TV priedėlį. Nuo šiol kanalų ir meniu tekstas jau rodomas lietuviškai. Pateikiame glaustą instrukciją, kaip patiems atlikti sulietuvinimo procedūrą:

  1. Parsisiųskite specialų sulietuvinimo failą į savo kompiuterį GIEC_MSD7828_HD008-0917.zip Šį failą reikia išarchyvuoti spaudžiant su dešiniu pelės mygtuku ir pasirenkant veiksmą Extract (priklausomai nuo kompiuterio veiksmas gali vadintis unzip, išskleisti ir pan.)
  2. Paimkite USB atmintinę ir įrašykite išarchyvuotą failą  GIEC_MSD7828_HD008.AP į ją. Dėmesio: USB atmintinė turi būti tuščia, todėl jeigu joje yra kokių nors kitų failų, pirmiausia juos perkelkite į savo kompiuterį ir po to įrašykite failą GIEC_MSD7828_HD008.AP
  3. Įdėkite USB raktą į Xoro imtuvą. Paspauskite pultelyje Meniu -> Multimedia -> Music ir tada spausti OK. Prasideda instaliavimo procesas, kuris trunka apie 30-60 sekundžių.
  4. Pasibaigus instaliavimo procesui Jūsų prašoma perkrauti imtuvą. Taip ir padarykite. Naujai įjungtas Xoro imtuvas iškart pradeda rodyti lietuvišką meniu, jeigu taip neatsitinka, eikite per meniu nustatymus ir lietuvių kalbą pasirinkite rankiniu būdu

Žemiau pateiktame video matyti, kaip atrodo visa sulietuvinimo procedūra:

Jeigu kyla klausimų, rašykite komentaruose arba susisiekite su mumis kontaktai

LIMAS

LIM.lt komanda.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php