LIM.lt parduotuvė atsinaujino

LIM.lt parduotuvė rugsėjo mėn. atnaujino savo sistemą, dabar naujojoje sistemoje galite greičiau ir patogiau atlikti užsakymus. Užsakymo procesas tapo dar intuityvesnis ir greitesnis.

Keletas naujovių, kurias galite atlikti mūsų parduotuvėje:

  • Prekių palyginimas. Prie kiekvienos prekės yra nedidelė nuoroda su tekstu “Palyginti su kitoms prekėm”, paspaudę ją galėsite į vieną lentelę susidėti panašias prekes (pav. skaitmeninės tv imtuvus ar mp3 grotuvus) ir matyti vienoje vietoje šių prekių skirtumus, taip žymiai lengviau pasirinkti Jums tinkamiausią prekę
  • Norų sąrašas. Ši funkcija leidžia išsaugoti parduotuvėje matytas prekes į Jūsų asmeninę sąskaitą, kad vėliau būtų lengva surasti sudominusias prekes. Jeigu šiuo metu dar tik taupote pinigus norimai prekei ar nesate apsisprendęs pirkti iškart, prekės sudėtos į norų sąrašą niekada nebus pamirštos.

Ir toliau stengsimės pateikti Jums įdomių ir naudingų prekių, pav. su spausdintuvų rašalo kasetėm galite labai pigiai atnaujinti savo spausdintuvo dažų kasetę ir taip sutaupyti daug pinigų. Iki 2012 metų liko jau netiek ir daug, todėl kuo anksčiau atnaujinsite savo televizorių skaitmeninės tv imtuvu, tuo greičiau matysite iki 14 geros kokybės skaitmeninių kanalų.

LIMAS

LIM.lt komanda.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php