Brangiausias Pasaulyje Grotuvas

Koks turėtų būti brangiausias pasaulyje MP3/MP4 grotuvas? Ar turėti 1Tb talpą, nepakartojamą garso kokybę, būti 20g svorio ir iš nesudaužomo plastiko korpuso, o gal užtenka tik priklijuoti porą deimantų ir aukso gabaliukų? Būtent taip ir daro dauguma kompanijų norėdamos pritraukti papildomą žiniasklaidos dėmesį, kad gamina brangiausią pasaulyje MP3 grotuvą.

Viena iš tokių yra brangiausias mp3 grotuvasDouglas.J kompanija, siūlanti įsigyti The Presidential  MP4 grotuvą už “varganus” 45000$ (apie 105000 Lt). Už šią sumą jūs gausite 1Gb talpą, MP1, MP2, MP3, MPX, JPG, WMA, ASF, WAV ir AV formatų palaikymą bei galimybę patekti į Class 85, mažą prabangių klubų grupę (tarp kurių yra Soho Lounge). Pardavėjas taip pat siūlo pristatyti grotuvą asmeniškai į bet kurią pasaulio vietą, draudimo paslaugas. Galite rinktis tarp geltonojo ir balto aukso bei patys išdėlioti deimantus korpuso priekyje. Detalesnė informacija neteikiama, o siūloma ją nusipirkti už 50$. Tiesa, šis grotuvas buvo pasiūlytas rinkai 2005 metais ir neaišku ar atsirado potencialių pirkėjų, bet dabar jo nebėra jokiojedeimantinis iPod'asinternetinėje parduotuvėje ir, galimas daiktas, kad tai tebuvo labai gudri reklaminė akcija siekiant reklamuoti kitus produktus.

Kitas visai neseniai į rinką pateiktas prabangus grotuvas yra deimantinis iPod’as, jo kaina apie 37000$ (85000 Lt). Tai vienetinis gaminys, skirtas labdaros aukcionui Londone. Pats deimantinis iPod’as yra pagamintas iš vientiso 18 karatų baltojo ir rožinio aukso bei inkrustuotas 430 deimantų. Šio iPod’o kūrėjas norvegas Tomas Heyerdahl’as sako, kad daugiau panašių gaminių negamins, nes “tai specialus daiktas, kuris yra tik vienas. Jeigu reikėtų gaminti šitokius iPod’us mažmeninei rinkai, tai būtų žymiai kitoks produktas, nes reiktu apgalvoti žymiai daugiau niuansų, kad toks gaminys susilauktų komercinės sėkmės”.

Turbūt negalima drąsiai teigti, kuris iš rinkoje parduodamų MP3 grotuvų nusipelno brangiausiojo titulo, nes viskas priklauso nuo to, kiek ir kokių brangiųjų metalų yra prie grotuvo priklijuota, o ir į gatvę išeiti, greičiausiai, be apsaugininkų būtų nesaugu, nes blizgantys deimantai tikrai pritrauks ne tik smalsuolių žvilgsnius.

LIMAS

LIM.lt komanda.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php