MP3 grotuvas mažiems vaikams

mp3-vaikams-grotuvasMobilųjį telefoną turi beveik kiekvienas LIetuvos gyventojas ir dažniausiai net ne po vieną. Tas pats greitai turbūt atsitiks ir su mp3 grotuvais. Gamintojai nesnaudžia ir ieško naujų pardavimo nišų. Šįkart jų taikikliai nukrypo į pačius mažiausius – kūdikius ir vaikus iki 5 metų.

Tėvai gali lengviau užmigdyti savo vaikučius pasinaudodami švelniomis melodijomis iš mp3 grotuvo. “Made for me mp3 player” pavadintas mp3 grotuvas leidžia susikurti norimą muzikinį repertuarą, skatinantį vaiko raidą ir tobulėjimą. MP3 grotuve yra 50 jau iš anksto įrašytų melodijų ir dainų, iš kurių galima sudaryti įvairius grojaraščius (pavyzdžiui linksmą sąrašą dainelių dienos žaidimams arba raminančių melodijų, padedančių užmigti) pagal savo norus. Į mp3 grotuvą taip pat galima įrašyti muziką iš CD (kompaktinių diskų) arba interneto, taipogi galima įrašyti mamos balsą, kad likęs vienas vaikas neliūdėtų.
Vaikiškas MP3 grotuvas turi specialų laikiklį, kuriuo galima grotuvą prisegti prie vaiko lovelės, taip pat jį yra patogu nešti už rankenos kartu su savimi.

Žaismingas šuniuko apvalkalas bei spalvinga išorė sužavės daugelį vaikučių. MP3 grotuvo valdymas tikrai paprastas ir intuityvus. Jau 3-mečiai gali lengvai valdyti šį grotuvą ir netgi patys prikimšti į jį dainų iš kompiuterio.

mp3-vaikams-suniukas-grotuvas mp3-vaikams-grotuvo-dezute

Rekomenduojamas amžius: 0 – 5 metai

Taip pat galite pažiūrėti video pristatymą ToysRUs

You may also like...

4 Responses

 1. jūratė says:

  o kur ir kaip tokį galima įsigyti?

 2. LIGITA says:

  AR DAR TURITE GROTUVA?

 3. Birute says:

  Kaip uzsisakyti vaikiska mp3 grotuva Aciu

 4. Birute says:

  Kaip uzsisakyti prekes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php