MP3 Grotuvas plaukikams. Povandeninis plaukiojimas

povandeninis-mp3-grotuvasNaujas povandeninis MP3 grotuvas suteikia neįtikėtiną garso pojūtį. Po vandeniu ar šiaip plaukiodami galėsite klausytis savo mėgstamos muzikos. Naujasis grotuvas, pavadintas SWIMP3 yra sukurtas remiantis nauja technologija, kuri užtikrina nepriekaištingą garso kokybę net vandenyje. Standartiniai MP3 grotuvai muziką groja ir ją išgirsti galime oru, ikišioliniai vandeniui atsparūs grotuvai garsą skleisdavo per vandenį, kas labai pablogindavo garso kokybę, tačiau SWIMP3 grotuvas daro viską kitaip. SWIMP3 naudoja kaulų laidumą garsui, t.y. technologija kai garsas sklinda kietuoju kūnu – garsas tiesiogiai keliauja kaulu iki vidinės ausies ir yra suvokiamas kaip ir įprastai viską girdint oru. Dėl to, kad vyksta tiesioginis garso siuntimas iš MP3 grotuvo per kaukolę į ausį, garso kokybė nė kiek nenukenčia.
SWIMP3 mp3 grotuvas yra visiškai atsparus vandeniui ir jį galima naudoti su bet kokiais plaukimo stiliais.

Šis grotuvas yra revoliucinis išradimas ir remiasi kaip jau minėta kaulo laidumu garsui. Kai grotuvas yra priliečiamas prie bet kurio kaukolės kaulo (pav. smakro ar smilkinkaulio) jis sukelia vibracijas vidinėje ausyje. Tokiu būdu plaukikas gali mėgautis muzika be jokių pašalinių trikdžių, kas iki šiol nebuvo įmanoma. Garso sklidimas kaulu yra visiškai nepavojingas klausymo būdas. Plaukikai patiria naujus plaukiojimo pojūčius galėdami klausytis muzikos treniruodamiesi ar šiaip plaukiodami vandenyje

Saugi ir patvirtinta technologija

Girdėjimas kaulų pagalba yra pirmykštis garso suvokimas daugeliui primatų, o žmogus, kaip žinome, irgi kažkada buvo primatas. SWIMP3 MP3 grotuvas padės iš naujo pajusti pirmykštę žmogaus esybę.

Papildoma informacija:
PC ir MAC suderinamas
256Mb
Įkraunama baterija
MP3 ir WMA palaikymas
Svoris: 56,7g
Jungiamas tiesiai į USB lizdą, nereikia papildomo laido.

povandeninis-mp3-grotuvas

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php