Samsung P2 talpins 16GB

Netrukus Samsung gerbėjai sulauks didelės šventės. Vienas sėkmingiausių Samsung produktų Yepp P2 MP4 grotuvas talpins 16GB.

Reikia pripažinti, kad šis Samsung YP-P2 yra labai panašus į iPod Touch. Jis turi 3 colių (76mm) WQVGA prisilietimui jautrų ekraną, kuris užima beveik visą grotuvo priekį. Vis dėlto priešingai nei įprasti prisilietimui jautrūs grotuvai, šiame garso bei grojimo funkcijos valdomos ne ekrane, o šonuose esančiais mygtukais. Kaip ir visi šiuolaikiniai grotuvai, Samsung YP-P2 turi usb jungtį, bei 3.5mm ausinių lizdą. Šis puikus įrenginys sveria tik 85g, o tai su „iPod touch“ yra 35g mažiau.

Samsung YP-P2 groja tik MP3 ir WMA formatus. Taip pat palaiko MPEG-4 ir WMV vaizdo formatus bei JPEG nuotraukų formatą. Grotuvo viduje įtaisytas stereo Bluetooth leidžia naudoti bevieles ausines, kurias labai mėgsta žmonės užsiiminėjantys joga ar aerobika.

Ir galiausiai, be visų pagrindinių funkcijų šis Samsung grotuvas turi laikrodį, radijo imtuvą, kalendorių bei teksto peržiūrėjimo programą, kuri leis skaityti .txt formato dokumentus.

Pirmiausia, šis 16GB grotuvas pasirodys Korėjoje jau po keletos savaičių. Ši žinia turėtų labiausia nudžiuginti tuos, kuriems nepakako 8GB to pačio modelio. Nors iPod Touch jau yra 32GB, tačiaų šis puikus 16GB „žaisliukas“ kainuos apie $347, o tai yra $100 pigiau už 32GB iPod Touch. Žinant, kad Europoje kainos paprastai būna mažesnės nei Korėjoje, šis grotuvas turėtų būti dar pigesnis, todėl šis įrenginys turėtų būti vertas kiekvieno dėmesio.

MP4 grotuvas Music Lovers Edition su sensoriniu valdymu LIM.lt parduotuvėje:

mp4 grotuvas touch control funkcija

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

css.php