Aliarmas - Apsauga Nuo Bagažo Vagių

Prekyboje: IšparduotaKaina: 14,48 €

Kaina dabar: 6,95 €

Aliarmas - Apsauga Nuo Bagažo Vagių

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Jeigu daug keliaujate ar šiaip nerimaujate dėl bagažo - tai su šiuo sargu tikrai jausitės saugiai tiek traukinyje, tiek stotyje. Nebeteks bijoti užsnūsti ir pabudus nerasti savo bagažo, nes vos tik bagažas pajudės nuo jūsų tolyn, tuoj pradės kaukti apsaugos sirena.

Prietaisas tinka ne tik bagažo apsaugai bet ir pavyzdžiui nepasimesti žmonių minioje vienas kitam. Jeigu einate su vaiku kokioje užsienio šalyje, maža kas gali nutikti, nusisukus akimirkai vaikas gali nubėgti prie kokios įdomaus objekto ar būti užkliudytas smarkaus praeivio ir taip atsiskirti nuo jūsų. Turėdami šį signalinį prietaisą išvengsite nemalonių incidentų.

Kaip jis veikia? Signalizaciją susideda iš dviejų dalių: viena dalis prikabinama prie bagažo, žmogaus ar kito daikto, kurio jūs negalite paleisti iš savo akių, kita dalis yra pas jus. Jeigu pirma dalis (bagažas, vaikas) nutolsta per daugiau nei 5 metrus į šoną, tada pas jus esanti dalis pradeda skleisti garsų signalą, kuris tuojau pat atkreipia jūsų dėmesį. Kiekviena sekundė tokiose situacijose gali būti brangi todėl toks pagalbininkas beveik garantuoja jūsų bagažo saugumą arba tai kad nepasimesite nuo sau brangaus žmogaus.

Prietaisas veikia ir kaip apsauga nuo kišenvagių. Jeigu į piniginę įdėsite pirmą dalį, o antrą laikysite kitoje kišenėje, tai vos vagis ištrauks piniginę jums bus pranešta garsiniu signalų. Jūs galite ir nepajusti rankų savo kišenėje, bet moderni technika net nesudvejos.

Pagrindinės savybės:

  • 3 pasirenkami saugos režimai
  • Pametimo/pavogimo iš kišenės režimas: kai saugomas objektas nutolsta per daugiau nei 3~5 metrus, imtuvas jūsų kišenėje pradeda pypsėti.
  • Vibracijos režimas: jei šis režimas pasirinktas tai signalas pradedamas vos tik pajudinus saugomą daiktą, t.y. nereikia net nunešti už 5 metrų, užtenka vagiui tik pajudinti lagaminą ar krepšį.
  • Magnetinis režimas: pasirinkus šį režimą signalizacija suveikia, kai tik prasisikiria sujungti magnetai. Pav. kažkas atitraukia jūsų krepšio užtrauktuką, tada imtuvas pypsi, o siųstuvas pradeda kaukti.
  • Vieno mygtuko režimas: paspaudus vieną mygtuką, pradeda kaukti saugomas daiktas, tai patogu jeigu daiktas yra šalia, tačiau negalite iš karto jo pamatyti. Pav. vaikas slepiasi už kito žmogaus, ar už kokios automobilio.
  • Valdymo pultelio atstumas: 5~10 metrų
  • Aliarmo garso stiprumas: 90dB
  • Dydžiai: 60x35x20 mm, 50x32x19 mm

 

Garantija: 12 mėn.

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

aliarmas-nuo-vagiu2.jpg

Papildoma informacija

Pristatymo laikas Išparduota
Prekės numeris: 00091

Rekomenduojame išbandyti:

Raktų Pakabukas - Ieškiklis (Bluetooth, Android, GPS)

Raktų Pakabukas - Ieškiklis (Bluetooth, Android, GPS)Kaina: 14,99 €

Kaina dabar: 9,90 €

Pakabinamos Elektroninės Svarstyklės (40kg/10g)

Pakabinamos Elektroninės Svarstyklės (40kg/10g)Kaina: 20,00 €

Kaina dabar: 14,99 €

GPS Seklys - Pasiklausymo Blakė Su Garso Įrašymu Į MicroSD (GSM, GPS, Wifi, LPS Vietos Nustatymas Iki 10m)

GPS Seklys - Pasiklausymo Blakė Su Garso Įrašymu Į MicroSD (GSM, GPS, Wifi, LPS Vietos Nustatymas Iki 10m)Kaina: 99,00 €

Kaina dabar: 49,99 €

Slapta Kamera - Drabužių Pakaba Su Valdymo Pulteliu (1280x920 video, 1280x1024 foto)

Slapta Kamera - Drabužių Pakaba Su Valdymo Pulteliu (1280x920 video, 1280x1024 foto)Kaina: 79,00 €

Kaina dabar: 39,00 €