PRIVATUMO NUOSTATOS

KOKIA INFORMACIJA MUMS REIKALINGA?

Mes manome, kad Jums yra svarbu kokią informaciją mes renkame iš Jūsų.
Asmeniniai duomenys susideda iš informacijos, kuri Jums yra unikali, tokia kaip Jūsų vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, elektroninio pašto adresas ir panaši informacija. Tokio tipo informacija yra laikoma privačia ir saugotina nuo neįgalioto priėjimo. Neasmeninė informacija dažniausiai susideda iš tokių dalykų, kaip produktų paieškos informacija, produktai, kuriuos nusipirkote, kiek kartų apsilankėte svetainėje LIM.lt ir pan. Tokio tipo informacija yra sietina su tam tikru kompiuteriu ar IP adresu, bet ne su tam tikru asmeniu. Toliau yra sąrašas duomenų, kurių mes prašome: elektroninio pašto adresas, vardas, imonės pavadinimas (nebūtina), gyvenamosios vietos adresas, pašto kodas, miestas, telefono numeris, slaptažodis.

KODĖL MES RENKAME ŠIĄ INFORMACIJĄ?

Mes naudojame Šią informaciją, kad patenkintume klientų norus. Mes prašome keleto asmeninių duomenų, kad galėtume užbaigti patvirtinimo procesą. Neasmeninė informacija, kurios Jūsų prašome, yra naudojama pagerinti mūsų siūlomas paslaugas bei padaryti naudojimąsi LIM.lt svetainės paslaugomis daug patogesnį bei malonesnį. Jūsų pateikti duomenys (elektroninis paštas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti savo paslaugas. Be Jūsų leidimo duomenys jokiais būdais nebus perduodami tretiesiems asmenims, nesusijusiems su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu..

KAS TURI PRIĖJIMĄ PRIE MANO INFORMACIJOS?

Tik tie darbuotojai, kurie yra atsakingi už Jūsų sąskaitos apdorojimą, turi priėjimą prie Jūsų duomenų.

AR AŠ GALIU PAKEISTI AR IŠTRINTI DUOMENIS IŠ LIM.LT?

Jūs visada turite galimybę peržiūrėti savo sąskaitą LIM.lt, kad įsitikintumėte, jog duomenys, kuriuos mums pateikėte, yra teisingi. Jūs taip pat turite galimybę pašalinti informaciją, kurią nenorite, kad kiti matytų, iš savo sąskaitos. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad pašalindami tokią informaciją, kaip elektroninio pašto adresas ar Jūsų kontaktinė informacija, Jūs galite apsunkinti mums efektyviai teikti savo paslaugas.

GALIMI PRIVATUMO TAISYKLIŲ PAKEITIMAI

Mes pasiliekame teisę pakeisti šias privatumo taisykles bet kuriuo metu. Jei bus padaryti pakeitimai, tai mes juos paskelbsime savo svetainėje.