IP Kameros

IP kameros turto apsaugai ir stebėjimui. Nuo tradicinių apsaugos kamerų ip kameros skiriasi tuo, jog vaizdą galima stebėti iš bet kurio pasaulio taško, kur tik yra internetas. Pasinaudodami IP kameromis, galite greitai ir nebrangiai patys susimontuoti apsaugos sistemą savo namuose, kieme, sode, statybų aikštelėje ir kitose vaizdo apsaugos reikalaujančiose vietose.

Vaizdas iš IP kameros keliauja į maršrutizatorių (router'į) arba tiesiai į kompiuterio tinklo plokštę ir toliau priklausomai nuo konfigūracijos gali būti peržiūrimas kompiuterio ekrane, įrašomas į kietąjį diską. Su tik jums žinomais prisijungimo duomenimis prie IP kamerų sistemos galima prisijungti iš bet kurio pasaulio taško ir matyti, kas dedasi namuose.

IP kameras galima užprogramuoti siųsti signalą esant vaizdo pasikeitimui, priklausomai nuo modelio kamerą galima sukinėti į viršų ir į apačią bei stebėti plačią teritoriją.

WiFi antenas turinčias IP kameras galima patogiai sumontuoti sunkiai prieinamose vietose ir sutaupyti nenaudojant kabelio.

17 prekė (s)

per puslapį

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį

17 prekė (s)

per puslapį

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį