Apie LIM.lt elektroninę parduotuvę

“LIM.lt” – tai jau tryliktus metus veikianti elektroninė parduotuvė, kuri veiklą pradėjo 2007 metais. Stengiamės, kad pirkėjas visada liktų patenkintas savo pirkiniu ir didelį dėmesį skiriame aptarnavimo kokybei užtikrinti.

LIM.lt parduotuvė patraukliomis kainomis siūlo įsigyti apsaugos kamerų, vaizdo registratorių, prekių automobiliui, originalių dovanų, sporto ir laisvalaikio prekių bei kitos elektronikos. Stengiamės pasiūlyti įvairių prekių už gerą kainą ir patenktinti įvairius pirkėjų skonius.

LIM.lt šūkis: "Nes pirkti paprasta!" atspindi mūsų norą kuo aiškiau ir patogiau pristatyti elektroninės parduotuvės LIM.lt siūlomas prekes. Skirtingai nuo tradicinių, internetinėse parduotuvėse pirkėjai negali tiesiogiai paliesti ir pamatyti parduodamų daiktų, todėl stengiamės pateikti kuo daugiau informacijos apie prekes ir jų savybes. Nuotrauka atstoja tūkstantį žodžių, todėl stengiamės pateikti kuo daugiau nuotraukų (kartais ir video) apie kiekvieną iš parduodamų produktų. Taipogi kviečiame visus, jei tik kyla kokių klausimų, rašyti mums klausimus, į kuriuos visus bus atsakyta (Skyrelis "Kontaktai").

Mūsų rekvizitai:

UAB "LIMLT"

Įmonės kodas: 302665005

Adresas: Naftininkų g. 5-36, Mažeikiai 89239, Lietuva

Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT26 7044 0600 0772 8493, AB SEB bankas