Slapta Kamera - Laikrodis (su valdymo pulteliu ir judesių detektoriumi)

Prekyboje: Išparduota


69,00 €

Slapta Kamera - Laikrodis (su valdymo pulteliu ir judesių detektoriumi)

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Skaitmeninis laikrodis su slapta kamera, per kurią galima nepastebimai filmuoti (su garsu) ir fotografuoti.
Toks laikrodis jūsų namuose gali praversti daugumoje situacijų, pav. įtariate, jog kažkas vagia jūsų daiktus, arba sutuoktinis apgaudinėja, arba vaikai prisikvietę draugų elgiasi netinkamai ir dar daug kitų panaudojimo būdų.

Šis laikrodis filmuoja 640x480 pikselių raiška tiesiai į microSD kortelę (nepridedama) 30 kadrų per sekundę. Jums net nereikia būti arti laikrodžio,kad įjungtumėte filmavimą, viskas valdoma distanciniu pulteliu.

Dar viena puiki funkcija - judesių detektorius. Palikite laikrodį ir jis pradės filmuoti tik tada, kai kas nors pradės judėti priešais kamerą. Pav. užfiksuosite visus žmones, kurie buvo atėję prie stalo ir lietė jūsų daiktus. Galima ne tik filmuoti, bet ir fotografuoti naudojantis judesių detektoriumi, taip iškart turėsite neginčijamų įrodymų.

Naudokite namuose, ofise ar bet kur kitur ir jauskitės saugesni. Naudoti nereikia jokių specialių žinių ir yra labai paprasta. Įrašytus failus galite peržiūrėti prijungę laikrodį prie kompiuterio per USB jungtį.

Laikrodis gali įrašyti iki 3 valandų slaptų įrašų. Distancinis pultas veikia 15 m  atstumu, taigi aktyvuoti galite ir iš kito kambario.

Svarbu: į komplektaciją micro SD atminties kortelė neįeina.

Komplektą sudaro:

  • Laikrodis su slapta kamera
  • USB kabelis - įkroviklis
  • Valdymo pultelis su baterija


Garantija: 12 mėn.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas Išparduota
Prekės numeris: 000157