Ultragarsinė Apsauga Nuo Uodų Ir Pelių

Prekyboje: Išparduota


12,00 €

Ultragarsinė Apsauga Nuo Uodų Ir Pelių

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Greitai ir neskausmingai atsikratykite kenkėjų savo namuose. Tereikia įjungti į rozetę ir palikti prietaisą dirbti savo darbą. Naudojant kelis prietaisus vienu metu pasiekiamas didesnis sinergijos efektas

Dieną uodai dažniausiai tupi ant sienų ir lubų bei laukia vakaro, kada galės iki soties prisisiurbti kraujo. Tačiau šiems planams galima užkirsti kelią. Ultragarsas nuo uodų ir pelių saugos Jūsų namų teritoriją nuo šių įkyrių kenkėjų. Uodai nebevargins vaikų, senyvų žmonių ir Jūsų. Ultragarsas imituoja šiuos padarus medžiojančių gyvūnų skleidžiamą garsą, todėl uodai, pelės ir kiti kenkėjai natūraliai vengia tos teritorijos.

  • Ultragarsas atbaido peles/uodus
  • Saugus naudoti, nėra jokių chemikalų, nuodų ir žalos žmogui. Nekenkia kitiems elektros prietaisams, radijo ir televizijos bangoms.
  • 2.5W galia ir 2 režimai (L nustatymas pelėms, H nustatymas uodams)
  • Efektyvaus veikimo zona 50-80 kv. m
  • Pažangi fotoelektronų technologija

Ultragarsas turi baidomajį poveikį pelėms, blusoms, juodiesiems tarakonams, musėms, uodams, skruzdėlėms ir medienos kinivarpoms.

Kaip naudoti
Įjungus prietaisą nuo uodų į rozetę užsidega mėlyna lemputė, tai reiškia, kad prietaisas veikia. Jeigu turite gerą klausą, galite girdėti arti prietaiso nežymų garsą, kuris sklinda kintant garso dažniui nuo aukšto iki žemo lygio.

Prietaisas turi 2 režimus. Nustatymas H baido uodus, tarakonus ir kitus smulkius kenkėjus. Nustatymas L baido peles. Palikite prietaisą įjungtą ir po kelių dienų pastebėsite teigiamą efektą. Pelių sumažėja drastiškai. Prietaiso naudojimo pradžioje galite tikėtis didesnio heksapodų (šešiakojų vabzdžių) pasirodymo, ultragarsas juos varo lauk iš įvairių slėptuvių namuose. Po kiek laiko jų skaičius sumažėja. Po 3-6 savaičių galėsite nebesijaudinti dėl pelių. Rekomenduojama prietaisą naudoti įjungtą 24 val per parą, kad išlaikytumėte baidymo efektą visą laiką.

Per mėnesį prietaisas sunaudos iki 2 kilovatvalandžių elektros energijos, todėl apsauga nuo uodų ir pelių nekainuos nė 1Eur vertinant elektros išlaidas.

Pastaba: prietaisas yra skirtas negilaus profilio rozetėms ir ilgintuvams, jeigu pas jus rozetės gilesnės nei 9mm, gali tekti naudoti trišakį ilgintuvą.

Garantija: 12 mėn.

ultragarsine-uodu-baidykle2.jpg

Papildoma informacija

Pristatymo laikas Išparduota
Prekės numeris: 00096

Rekomenduojame išbandyti:

Slapta GSM Pasiklausymo Blakė Įmontuota Į USB Laidą (Tinka su Android prietaisais)

Slapta GSM Pasiklausymo Blakė Įmontuota Į USB Laidą (Tinka su Android prietaisais)


55,00 €
Endoskopinė Kamera Su Ekranėliu 7.6mm (3M laidas, 1280x720 HD, 4,3" LCD, 32Gb Micro SD, Li-ion baterija, IP67)

Endoskopinė Kamera Su Ekranėliu 7.6mm (3M laidas, 1280x720 HD, 4,3" LCD, 32Gb Micro SD, Li-ion baterija, IP67)Kaina: 249,00 €

Kaina dabar: 219,00 €

Blakių Detektorius (Slaptoms Kameroms ir Pasiklausymo Blakėms Aptikti)

Blakių Detektorius (Slaptoms Kameroms ir Pasiklausymo Blakėms Aptikti)Kaina: 49,99 €

Kaina dabar: 29,99 €