Vaizdo registratorius BlackVue DR500

Prekyboje: IšparduotaKaina: 216,93 €

Kaina dabar: 202,44 €

Vaizdo registratorius BlackVue DR500

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Ši DR500GW modifikacija neturi WiFi funkcijos ir GPS imtuvo. Komplektuojamas su žemesnės 6 klasės atminties kortele!

 

Vidinis 3-ašių G-sensorius
Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.

VAIZDO KAMERA
Modelis Blackvue DR500GW-HD vaizdą fiksuoja panaudojant raišką Full HD 1920*1080, kas vartotojui suteikia 100% garantiją jog įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės ir kurios vyksta prieš jūsų automobilį kelionės arba stovėjimo metu.
Blackvue DR500GW-HD esantis mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.

MATYMO KAMPAS
Įrenginyje montuojamas plataus 156 laipsnių kampo vaizdą sugebantis gaudyti lęšis su optimaliais parametrais ir kartu laiko patikrintom savybėmis. Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuri yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais jus ir į jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.


Papildoma informacija

Pristatymo laikas n.n.
Prekės numeris: 000509