Vaizdo registratorius BlackVue DR500GW-HD WiFi

Prekyboje: Išparduota


269,35 €

Vaizdo registratorius BlackVue DR500GW-HD WiFi

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Tai pati pačiausia PITTASOFT gamintojo naujiena! Puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys. Kuo jis skiriasi nuo pirmtako?

Visų pirma, tai Wi-fi jungtis, leidžianti matytį vaizdą ir valdyti įrenginį praktiškai bet kurio išmaniojo prietaiso pagalba. Taip pat iš esmės buvo išspręstos aušinimo sistemos problemos. Gerai matomos aušinimo angos, kurios apsaugo įrenginį nuo perkaitimo jį naudojant labai ilgą laiko tarpą be išjungimo.

Automobilių video registratoriai BlackVue visada prikaustydavo dėmesį tų, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje. Gaminys išsiskiria ir savo nauju ir nepakartojamu dizainu – tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia. Tokio dizaino įrenginys atrodo prabangiai ir įmantriai bei dera prie bet kokio automobilio modelio.

GPS-įrašas
Šis funkcionalumas leidžia fiksuoti detalią informaciją apie jūsų automobilio buvimo vietą, judėjimo kryptį ir greitį, tikslų laiką ir datą, o taip pat saugo tam tikru kelionės metu vykstančią automobilio judėjimo trajektoriją. Tai tiesiog būtini ir labai svarbūs duomenys, aiškinantis įvykio aplinkybes ir įrodinėjant prieštaraujančios pusės pateikiamą versiją. Tokiu būdu išvengiama klasikinės situacijos, kai už pinigus ar alkoholį pasamdyti liudytojai piešia nebūtas istorijas

Vidinis 3-ašių G-sensorius
Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.

VAIZDO KAMERA
Modelis Blackvue DR500GW-HD vaizdą fiksuoja panaudojant raišką Full HD 1920*1080, kas vartotojui suteikia 100% garantiją jog įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės ir kurios vyksta prieš jūsų automobilį kelionės arba stovėjimo metu.
Blackvue DR500GW-HD esantis mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.

MATYMO KAMPAS
Įrenginyje montuojamas plataus 156 laipsnių kampo vaizdą sugebantis gaudyti lęšis su optimaliais parametrais ir kartu laiko patikrintom savybėmis. Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuri yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais jus ir į jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.

 

Pristatymas: 2-4 dienos.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas n.n.
Prekės numeris: 000455