Vandens Nuotėkio Apsaugos Sistema (2 Automatiniai Ventiliai 1/2", 8 Nuotėkio Jutikliai)

Prekyboje: YraKaina: 220,00 €

Kaina dabar: 179,00 €


Pristatymo laikas: 1-4 darbo dienos

Vandens Nuotėkio Apsaugos Sistema (2 Automatiniai Ventiliai 1/2", 8 Nuotėkio Jutikliai)

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Apsaugokite savo namus ir kaimynus nuo vandens užliejimo. Vandens nuotėkio apsaugos sistema automatiškai atjungia vandenį įvykus vandentiekio avarijai.

Nebereikės nerimauti dėl vandens išsiliejimo išvykus iš namų ilgesniam laikui ar palikus išdykaujančius vaikus. Sistema suveikia per 2 sekundes vos tik vienas iš detektorių užfiksuoja drėgmę ant grindų.

Sutaupysite ne tik galimam namų remontui, bet ir nuostolių atlyginimui kaimynams už apipiltą butą.

Sistema suprojektuota atjungti tiek šaltą, tiek karštą vandenį. Garsinis signalas padės dar greičiau nustatyti ir išspręsti problemą.

Paprastas pajungimas.

Sistemą sudaro valdiklis, 2 ventiliai ir 8 detektoriai.

Kaip naudoti?

Tereikia jau prie esamos vandens tiekimo sistemos prijungti elektrinius ventilius (geriausia kuo arčiau vandens skaitiklių). Tada prijungti valdymo modulį ir norimose vietose išdėlioti 8 vandens daviklius. Nebūtina naudoti visų 8 daviklių, nes sistema suveikia bet kuriam iš daviklių aptikus vandenį.
1) Išdėliokite vandens sensorius, kur yra tikėtinas galimas vandens nuotėkis.
2) Prijunkite ventilį uždaroje padėtyje ir iškart patikrinkite ar sujungimo vieta nepraleidžia vandens.
3) Sujunkite ventilį su centriniu valdymo bloku.
4) Sujunkite centrinį bloką su maitinimo šaltiniu (Užsidegs pagr. LED indikatorius ir nuo 1 iki 8 sensoriaus indikatorių)
5) Paspauskite OPEN mygtuką, kad atsidarytų abu ventiliai
6) Nuo šio momento jei sensorius užfiksuos vandens nuotėkį, centrinis blokas įjungs garsinį signalą, užsidegs konkretus suveikusio sensoriaus LED indikatorius ir bus uždaryti abu ventiliai
7) Kai surasite vandens nuotėkio vietą prie konkretaus sensoriaus, reikia paspausti RESET mygtuką, kad sistema išjungtų aliarmo signalą
8) Kai sutaisysite nuotėkio priežastį, paspauskite OPEN mygtuką, kad atsidarytų abu ventiliai. (Tuo pačiu metu galite išbandyti jų veikimą paspausdami CLOSE)
9) Paspauskite RESET mygtuką, kad sistema iš naujo pasiruoštų saugojimui.
10) Patikrinkite, ar visi sensoriai yra sausi ir jei reikia nuvalykite šlapius sensorius, kad išvengtumėte netikro aliarmo.

Panaudojimo vietos:
Komercinės patalpos: kanalizacijos angos, skalbimo mašinos, rūsio grindys, oro kondicionierius, vandens šildytuvas, oro sausintuvas, sienų, grindų siūlės, langų nišos, leidžiantys kanalizacijos vamzdžiai, grindų drenažas, ivairūs plyšiai, betono blokų tarpai.
Buitinės patalpos: rūsiai, kompiuterių įrangos patalpos, sandėliai, virtuvės, grindų siūlės, pogrindinių rūsių sienos, pobbuvių salės.

Techninės savybės:

 • Spalva: balta
 • Maitinimo šaltinis: 220V adapteris
 • Darbinė įtampa: 12V
 • Maksimali srovė: 80mA
 • Budėjimo režimo srovė: 5mA
 • Aliarmo reakcijos greitis: 1s
 • Aliarmo tipas: nuolatinis
 • Aliarmo signalo stipris: 100bBu
 • Ventilių atidarymo laikas: 1s
 • Ventinių uždarymo laikas: 1s
 • Ventilio sriegis: DN15 - 1/2"


Savybės:

Davikliai yra didelio jautrumo ir net mažiausias vandens nuotėkis pastebimas akimirksniu, taip sumažinant galimus nuostolius dėl turto apgadinimo.
Suveikus davikliui, pagrindinis valdymo modulis uždaro abu ventilius ir suveikia garsinis įspėjimo signalas. Ventiliai atsidaro tik paspaudus mygtuką ant valdymo bloko, todėl būsite visada užtikrinti, kad gedimas pašalintas ir saugu vėl įjungti vandenį.
Kompaktiškas ir lengvai paslepiamas dizainas neužims daug vietos Jūsų vonios kambaryje ar virtuvėje. Mažas energijos suvartojimas.
Tinka naudoti tiek namuose, tiek gamybinėse patalpose. Gali būti montuojamas netoli kanalizacijos skylių, sienų ar grindų tarpų, skalbimo mašinų, langų nišų, sandėliavimo kambarių, restoranuose, kompiuterių serverių salėse ir kitus, kur vandens nuotėkis sukeltų didelių ekonominių nuostolių.
Ši sistema padės apsaugoti Jūsų namus pastoviai stebėdama, ar nėra vandens nuotėkių ir užtikrins saugias gyvenimo sąlygas.

Pakuotėje:

 • 1 vnt. valdymo blokas su aliarmu
 • 8vnt. vandens nuotėkio sensoriai
 • 2 vnt elektriniai ventiliai
 • 1 vnt. maitinimo adapteris
 • Instrukcija


Garantija: 12 mėn.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas 1-4 darbo dienos
Prekės numeris: 000942