GPS seklys - (SOS mygtukas, SMS koordinatės, Pokalbių pasiklausymas, Nuotolinis Variklio išjungimas)

Prekyboje: Išparduota


189,00 €

GPS seklys - (SOS mygtukas, SMS koordinatės, Pokalbių pasiklausymas, Nuotolinis Variklio išjungimas)

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Turbūt nėra nieko blogiau ryte, kaip kieme nerasti savo palikto automobilio. Jei automobilis neturi apsaugos galite jo daugiau ir nebematyti, tačiau jeigu jame būtų įmontuotas GPS seklys, buvimo vietą sužinotumėte per kelias sekundes.

Realaus laiko GPS sekimo aparatas automobiliams, sunkvežimiams, kemperiams, motociklams, valtims ir kitai vertingai technikai, kurią gali pavogti.

Kaip veikia GPS seklys?

Į GPS seklį dedasi SIM kortelė, kurios pagalba GSM ryšiu duomenys apie automobilio buvimo vietą grįžta Jums atgal.

GPS seklys jungiamas prie automobilio 12V maitinimo sistemos. Net išsekus akumuliatoriui ar kažkam jį atjungus, GPS seklys neišsijungia, nes turi vidinę 6000mAh Li-ion bateriją, kurios užtektu klausytis pokalbių ir gauti koordinates 3 dienas, o budėjimo laikas iki 60 dienų. Per šį laiką tikrai spėtumėte susirasti dingusį automobilį.

GPS seklys prisijungia prie palydovų per pridedamą anteną ir nuolat stebi savo buvimo koordinates. Vietos nustatymo tikslumas iki 5 metrų.

Norėdami gauti realaus laiko vietos koordinates turite tik paskambinti į GPS sekio SIM kortelės numerį ir iškart gausite SMS pranešimą su koordinatėmis.

Norite būti informuoti apie automobilio pajudėjimą iš stovėjimo vietos? Tuomet tereikia įjungti virtualaus perimetro režimą ir nustatyti draudžiamų koordinačių ribas. Jeigu tik automobilis su GPS sekliu bus pajudintas ir koordinatės išeis iš leidžiamo perimetro, Jums bus atsiųsta SMS žinutė apie šį veiksmą.

Taip pat galima nustatyti pranešimus apie pajudėjimą iš vietos arba jeigu viršijamas nustatytas leidžiamas maksimalus greitis.

Variklio išjungimas per atstumą.

Ką daryti jei matote pagal koordinates, kad Jūsų automobilis važiuoja greitkeliu dideliu greičiu? Tiesiog išjunkite variklį ir palikite vagį laukti policijos vidury kelio arba bėgti į miškus. Nusiuntę specialų SMS į GPS seklį aktyvuojate degimo išjungimo relę, kuri atjungia matinimą į degimo sistemą ir variklis užgęsta.

Pokalbių pasiklausymas

Galite paskambinti į GPS seklį ir klausytis pokalbių. GPS seklys atsiliepia pats į Jūsų telefono signalą ir leidžia Jums klausytis kas vyksta aplink.

SOS pagalba.

GPS seklys turi SOS mygtuką. Jį paspaudus automatiškai išsiunčiamos iki 5 SMS žinučių skirtingiems numeriams (nustatytiems iš anksto) su Jūsų buvimo koordinatėmis. Tai papildoma apsauga nuo pagrobimo ir automobilio užgrobimo atvejų.

GPS seklys - puikus būdas padidinti Jūsų automobilio saugumą ir sumažinti savo nerimą dėl galimos vagystės.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas Išparduota
Prekės numeris: 000722

Rekomenduojame išbandyti:

Magnetinis Mini GSM Seklys - Realaus Laiko Sekimas (GSM, GPRS)

Magnetinis Mini GSM Seklys - Realaus Laiko Sekimas (GSM, GPRS)Kaina: 59,00 €

Kaina dabar: 39,00 €

GPS Seklys - Signalizacija (Quad Band SIM, SMS pranešimai, Geo Fence, Realaus laiko sekimas)

GPS Seklys - Signalizacija (Quad Band SIM, SMS pranešimai, Geo Fence, Realaus laiko sekimas)Kaina: 99,00 €

Kaina dabar: 69,00 €

GPS Seklys - Pasiklausymo Blakė Su Garso Įrašymu Į MicroSD (GSM, GPS, Wifi, LPS Vietos Nustatymas Iki 10m)

GPS Seklys - Pasiklausymo Blakė Su Garso Įrašymu Į MicroSD (GSM, GPS, Wifi, LPS Vietos Nustatymas Iki 10m)Kaina: 99,00 €

Kaina dabar: 49,99 €

GPS Seklys Su Automobilio Signalizacija (Real Time Tracking, SMS)

GPS Seklys Su Automobilio Signalizacija (Real Time Tracking, SMS)Kaina: 149,00 €

Kaina dabar: 89,00 €