Kenkėjų Atbaidymo Prietaisas (Nuo Graužikų, Tarakonų, Skruzdėlių, Vorų)

Prekyboje: Išparduota


11,99 €

Kenkėjų Atbaidymo Prietaisas (Nuo Graužikų, Tarakonų, Skruzdėlių, Vorų)

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Atnaujintas kenkėjų atbaidymo prietaisas padės Jums atsikratyti nepageidaujamų įnamių, tokių kaip graužikai (pelės, žiurkės), tarakonai, skruzdėlės ar vorai.

Per televizijos reklamą ne kartą matytas ir didelio pasisekimo sulaukęs kenkėjų atbaidymo prietaisas veikia ultragarso signalo principų, kurio negirdi žmogaus ausis, bet kelia siaubą įvairiems kenkėjams.

Ultragarsinio signalo baimė kenkėjams yra evoliucijos rezultatas. Kai kurie plėšrūnai (pav. šikšnosparniai) medžiodami skleidžia ultragarsą ir taip nustato savo grobio buvimo vietą. Norėdami apsisaugoti nuo artėjančio pavojaus įvairūs smulkūs kenkėjai išvystė itin gerą klausą, būtent tam, kad galėtų iš anksto nuspėti apie artėjantį grobuonį. Ultragarsinis baidytuvas būtent šia savybe ir naudojasi. Jis užprogramuotas skleisti itin aukšto dažnio ultragarsą, kuris imituoja natūraliai gamtoje esančius grobuonis ir taip gasdina įvairius Jūsų namų kenkėjus: peles, žiurkes, tarakonus ir kt.

Naudojimas labai paprastas, tiesiog įjunkite prietaisą į rozetę ir kelias savaites palaikykite. Kai nebematysite šmirinėjančių kenkėjų prietaisą galite išjungti ir padėti saugojimui arba jeigu elektros energijos suvartojimas Jums nedaro didelės reikšmės galite palikti ultragarsinę baidyklę prijungtą nuolatos.

Pastaba: pirmomis dienomis pradėjus naudoti prietaisą galite pastebėti suaktyvėjusius kenkėjus ir netgi gali atrodyti, kad jų padaugėjo. Tačiau tai yra prietaiso poveikio pasekmė ir kenkėjai tiesiog ieško būdų išeiti iš ultragarso veikiamos teritorijos. Jeigu galite, sudarykite sąlygas kenkėjams palikti patalpas (palikite praviras duris ir langus, neuždarykite grindų ir lubų oro ventiliacijos angų).

Techninės savybės:

  • Dydis: 10 x 6 x 3.5cm
  • Įtampa: 110-240V
  • Galia: 15W
  • Įtampos dažnis: 50HZGarantija: 12 mėn.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas Išparduota
Prekės numeris: 000836

Rekomenduojame išbandyti:

Blakių Detektorius (Slaptoms Kameroms ir Pasiklausymo Blakėms Aptikti)

Blakių Detektorius (Slaptoms Kameroms ir Pasiklausymo Blakėms Aptikti)Kaina: 49,99 €

Kaina dabar: 29,99 €