Slaptas Diktofonas - Medalionas Su Garso Atpažinimu (4Gb, Data ir Laikas)

Prekyboje: YraKaina: 99,00 €

Kaina dabar: 59,99 €


Pristatymo laikas: 1-4 darbo dienos

Slaptas Diktofonas - Medalionas Su Garso Atpažinimu (4Gb, Data ir Laikas)

2 kartus paspauskite norėdami matyti visą dydį

Sumažinti
Padidinti

Prekės nuotraukos

Prekės aprašymas:

Įjungimas vos 1 mygtuko paspaudimu, todėl galėsite aktyvuoti įrašymą natūraliai atrodančiu veiksmu (ranka pasitaisote kaklo papuošalą ar tiesiog įjungiate kišenėje).
Šis slaptas diktofonas atrodo tarsi smulkus asmeninis aksesuaras ir nesukelia jokio įtarimo, todėl galėsite nepastebimai įrašinėti garsą įvairiose situacijose.

Medaliono forma ir juoda spalva leis netgi pasikabinti šį slapuką matomoje vietoje ant kaklo tarsi stiliaus elementą. Kadangi mikrofonas neuždengiamas drabužiais įrašomas garsas yra dar aiškesnis ir stipresnis.

Labai naudinga funkcija - laiko žymė garso įrašuose. Slaptas diktofonas pradėdamas kiekvieną garso irašą pavadina jo failą dabartinės datos ir laiko formatu. Pvz. 20251025123030.MP3 reiškia, kad įrašas prasidėjo 2025-10-25 dieną ir 12:30:30 laiku. Taip žinosite, kada buvo pasakyti įrašyti žodžiai.  

Šiame medalione įmontuota itin pažangių technologijų garso įrašymo įranga. Speciali DPS mikroschema yra sukurta tam, kad aktyviai filtruotų pašalinį triukšmą ir pagerintų įrašomo žmogaus balso kokybę. Energijos taupymo režimas leidžia sumažinti energijos suvartojimą netgi 2 kartus, todėl pailgėja baterijos darbo laikas ir įrašų trukmė.

Skirtingai nei kiti standartiniai slapti diktofonai, šis diktofonas turi nemažai įdomių ir naudingų valdomų funkcijų, kurias verta aptarti nuodugniau. Visas valdymas vyksta naudojant konfigūracinį tekstinį failiuką, kuris saugomas diktofono atmintinėje. Jums tereikia atsidaryti šį failiuką ir pasikeisti norimus nustatymus.
Nustatymai yra šie:

 • Irašo tipas: WAV arba MP3 Galima rinkti norimą įrašo tipą (tarp WAV ir MP3). MP3 įrašas yra suspaustas, todėl užimą mažiau vietos. Į diktofoną telpa net keliasdešimt valandų įrašų priklausomai nuo pasirinktos garso kokybės.
 • Balso atpažinimas. Garsas įrašomas tik pasigirdus triukšmui.
 • Įrašo kokybės parinkimas. Bitais per sekundę, net 10 skirtingų variantų (standartinė raiška 192kbps)
 • Pagarsinimo lygis. Galima pasirinkti, kaip smarkiai pastiprinti įrašomą garsą, priklausomai nuo vietos (pvz. tyli aplinka ir garsas girdisi gerai)
 • Įrašų trukmė. Diktofonas įrašinėja nuolat ir galite pasirinkti kas kiek laiko bus išsaugomi atskiri failai. Pvz. susikarpyti 5min. arba 1val. ilgio trukmės intervalais.
 • Datos ir laiko atnaujinimas
 • Įrašymas nustatytu laiku. Pav. žinote, kad susirinkimas vyks nuo 15 val. ir truks apie 2 val. galite iš ryto padėti slaptą diktofoną ir nustatyti, kad jis pradėtų įrašinėti nuo 15 iki 17 val. ir tada sustoti.

Automatinis išsijungimas nusekus baterijai. Diktofonas automatiškai sustabdo garso įrašymą, kai baterija artėja prie išsikrovimo ir išsaugo iki tol pradėtą įrašinėti failą. Taip užtikrinima, kad nebūtų sugadintas paskutinis įrašas ir garsas būtų girdimas iki paskutinės sekundės.

USB-C jungtis turi OTG funkciją, tai reiškia, kad galite slapto diktofoną prijungti prie savo Android telefono (palaikančio OTG  funkciją) ir garso failus perklausyti ir persikelti iškart be kompiuterio pagalbos. Standartinė failų perkėlimo funkcija taipogi išlieka, norint perklausyti įrašytus failus sujunkite diktofoną su kompiuterio USB lizdu ir atsidarys vidinė atmintis. Įrašytus garsinius failus galite perklausyti tiesiai iš atminties arba persikopijuoti į kompiuterį ar persiųsti el. paštu.

Šis diktofonas veikia ir kaip MP3 grotuvas. Galite prijungti pridedamas ausines ir klausytis muzikos arba perklausyti įrašytus garso failus tiesiai iš diktofono. Vidinė atmintis gali būti naudojama ir kaip flash atmintinė smulkiems failams laikyti. Pvz. prezentacija darbui ar dokumentai persinešimui.

Diktofonas turi balso atpažinimo režimą, todėl galima įrašinėti garsą ne nuolatos, o budėjimo režimu. Taip perklausydami garso medžiagą iškart girdėsite tik tas vietas, kuriose buvo kalbama ir nereikės gaišti laiko perklausant tylos pauzes. Šis režimas taip pat padeda sutaupyti vidinės atminties, kuri yra 4Gb. Garsą įrašant aukšta 192kbps raiška atminties turėtų užtekti maždaug 50 val.

Neskleidžia jokio garso, todėl būsite tikri, kad išliksite nepastebimi. Puikus prietaisas renkant informaciją, įrodymus ar naudojant žurnalistiniais tikslais.

Techninės savybės:

 • Įrašymo formatas: WAV, MP3
 • Muzikos atkūrimo formatas:MP3/WMA/WAV
 • Vidinė atmintis: 4Gb
 • Veikimo laikas: iki 40 val.
 • Grojimo laikas: iki 20 val.
 • Baterijos krovimo laikas: ~1val.
 • Balso atpažinimo funkcija
 • Garso imties dažnis: 48KHZ
 • Garso užkodavimo raiška: 32Kbps, 64Kbps, 128Kbps, 192Kbps, 512Kbps, 768Kbps, 1024Kbps, 1536Kbps
 • Metalinis korpusas
 • Svoris: 29.1g
 • Išmatavimai: 4,19x3,9x1,0 cm

Pakuotėje:

 • Diktofonas - medalionas;
 • USB krovimo kabelis;
 • Ausinės;
 • Instrukcija;

Garantija: 24 mėn.

Papildoma informacija

Pristatymo laikas 1-4 darbo dienos
Prekės numeris: 0001011

Rekomenduojame išbandyti:

Slaptas Diktofonas - Automobilio Raktelis (8Gb, Balso Atpažinimas, Laiko Žymė)

Slaptas Diktofonas - Automobilio Raktelis (8Gb, Balso Atpažinimas, Laiko Žymė)Kaina: 99,00 €

Kaina dabar: 59,00 €

Slaptas Magnetinis Diktofonas USB Rakto Formos (8Gb, Laikrodis, Balso Aktyvacija, 192Kbps, Type-C Micro USB)

Slaptas Magnetinis Diktofonas USB Rakto Formos (8Gb, Laikrodis, Balso Aktyvacija, 192Kbps, Type-C Micro USB)Kaina: 59,00 €

Kaina dabar: 39,00 €

Slaptas USB Diktofonas - Atmintinė (8Gb, 1300val.)

Slaptas USB Diktofonas - Atmintinė (8Gb, 1300val.)Kaina: 39,00 €

Kaina dabar: 24,99 €

Diktofonas Su VOX Balso Atpažinimo Funkcija (16Gb Atmintis, Li-Ion Baterija, Stereo Įrašymas)

Diktofonas Su VOX Balso Atpažinimo Funkcija (16Gb Atmintis, Li-Ion Baterija, Stereo Įrašymas)Kaina: 69,00 €

Kaina dabar: 49,99 €